Tomáš Šnírer
Svatby, maturitní plesy, sportovní i kulturní akce – to jsou chvíle plné jedinečných okamžiků, nevšedních zážitků a emocí. Uchovejte si jejich atmosféru jednou pro vždy!

Jak vybrat fotografa na svatbu?

Květen 18, 2016 snirer Blog 0 comments

Jak vybrat fotografa na svatbu?

Svatba je jedinečná událost, na kterou stojí za to uchovat si ty nejjasnější vzpomínky. Tomu napomohou i kvalitní fotografie. Nesvěřujte proto focení své svatby do rukou amatérovi a vyberte si dobrého fotografa. Zde je pár rad, jak a podle čeho si ho vybrat._TS_5987

Podle čeho si vybrat fotografa na svatbu? 

Důležité je, aby styl focení vybraného fotografa korespondoval s vaším vkusem. Objednat si služby někoho, kdo vám byl doporučen známými, nemusí dopadnout nejlépe, protože třeba nakonec zjistíte, že jeho styl se vám příliš nelíbí – nevyvolává ve vás ty správné dojmy, atmosféra fotek je jiná, než jak jste ji vnímali jako přímí účastníci…

Proto vybírejte sami podle fotek na webu fotografa. Pokud cítíte, že vás „chytly za srdce“, je to ten pravý fotograf pro Vaši svatbu.

Setkání s fotografem napoví

Důležité samozřejmě je i to, abyste si s fotografem lidsky sedli – přece jen bude (třeba i po celý den) přítomen na vaší důležité události. Nebojte se ho proto zeptat, jestli si s vámi dá předem schůzku, na níž byste domluvili vše podstatné.

Já osobně považuji předsvatební schůzku za velmi důležitou. Získám tak základní informace a představy o průběhu celého dne, ale i o přáních budoucích novomanželů. A oni zároveň zjistí, jestli jsem já ten pravý pro fotografování jejich svatebního dne.

Vyhněte se amatérům

Kvalita fotek plyne ze zkušeností. Profesionál ví, kam se má postavit, aby zachytil všechny podstatné detaily, dokáže koordinovat celé fotografování všech svatebčanů i samotných novomanželů. Máte prostě jistotu, že za vynaložené prostředky obdržíte kvalitní snímky!

TS_8748

About the Author

Leave a Comment!

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *