Tomáš Šnírer
Svatby, maturitní plesy, sportovní i kulturní akce – to jsou chvíle plné jedinečných okamžiků, nevšedních zážitků a emocí. Uchovejte si jejich atmosféru jednou pro vždy!

O MNĚ

Mé jméno je Tomáš Šnírer a fotografování se věnuji již 10 let. Dalo by se ale říci, že fotím už od dětství. Vedla mě k tomu maminka, která s fotoaparátem krásně dokumentovala náš rodinný vesnický život. Já jsem ji následoval a s fototechnikou od Canonu, kterou používám dodnes, jsem začal fotit společenské akce, taneční, plesy, hasičské soutěže a tak dále.

Dnes fotografuji hlavně svatby, maturitní plesy a večírky, sportovní, kulturní i firemní akce. Ačkoliv mě mnozí známí označují za profesionálního fotografa, osobně to slovo „profesionální“ nemám rád. Focení je především mým koníčkem, což je podle mě víc než práce – práce (i když vzejde ze záliby) je povinnost, ale když něco děláte proto, že vás to baví a naplňujete, děláte to nejlíp, jak dovedete. Alespoň u mě tomu tak je.

Proč si vybrat právě mě?

Naše maminka nám zanechala krásné a živé fotografie, které v nás při prohlížení vždy vyvolají živé vzpomínky. A já se snažím fotit stejně, ať už jde o jakoukoliv akci. Baví mě především to, že mohu zachytit jedinečnost každého okamžiku.

  • Jsem veselá a upovídaná povaha, takže i focení probíhá v uvolněné a přirozené atmosféře.
  • Jsem flexibilní, takže můžu se svou technikou dojet kdykoliv a kamkoliv.
  • Fotím po celé ČR.
  • Vaší události můžu věnovat maximum svého času a zachytit ji od příprav až po velkolepý závěr.
  • Práci předávám vždy v termínu – např. svatební fotky nejpozději do 14 dnů, u některých akcí jsem schopen fotografie odevzdat ihned na místě.

Na mé fotografie se můžete podívat v galerii na těchto stránkách, ale i na externích odkazech – např.

www.majales.cz

www.hradycz.cz

www.poslouchej.net

www.engine-cz.com/cs/akce